Beschrijving
Nooit meer zoeken naar het lusje van de handdoek! Met deze handgemaakte leren magneet-lus hang je hand- en theedoeken supersnel op - de magneet klemt ze automatisch vast.
Deze magnetische handdoeklus van Handles and more® is niet alleen erg leuk, maar vooral ook erg praktisch! Bevestig hem aan de wand of over een stang, en klaar!
Productspecificaties:
• 2x Originele Leren magneet-lus - van Handles and more®
• Bevestigingsopties: Aan de wand met schroef óf hangend over een stang
• 100% A-kwaliteit Nederlands leder van duurzame looierijen (hoge milieueisen)
• Extra sterke magneetkracht voor optimaal gebruik
• Geschikt voor: Hand-, keuken- en theedoeken
• Handgemaakt en geproduceerd in Nederland
• Inclusief montage-uitleg voor eenvoudige installatie
Kwaliteit met passie gemaakt
De Leren magneet-lus van Handles and more® is het origineel, ontworpen en geproduceerd door ons eigen team in Nederland. Deze leren magneet-lus doorloopt een intensief productieproces van 12 uur in een speciale klem, zodat het leer de perfecte vorm krijgt en optimaal werkt.
Bij Handles and more® vinden we goede kwaliteit, mooie afwerking en praktisch gemak erg belangrijk. Dat zie je terug in al onze producten!
Natuurlijk leer
Omdat leer een natuurproduct is, kunnen kleur en structuur per stuk licht verschillen. Maar geen zorgen: per bestelling worden de producten altijd bij-elkaar-passend geleverd, zodat het een mooi geheel vormt.