DiverseGoods Diamond Painting accessoireset, 91 stuks DIY 5D Diamond Painting gereedschapsset met diamantschildergereedschap, roller, plaat, pincet, tassen, etiketten, lepel, clip, sorteerbox voor doe-het-zelf kunst
Beschrijving
- Gereedschapsset: 7 x kleverige diamantstiften, 30 x inch lijm, 3 x zelfklevende reparatiegelstickers, 30 x zakken met druksluiting, 30 x kleefbeton, 4 x kunststof schaal, 5 x lijmstiften, 2 x metalen punten, 2 x nummerlabels, 1 x gereedschapverpakking en een opbergdoos met 28 vakken, in totaal 91 stuks. Het perfecte cadeau-idee!
- 【Opbergdoos met 28 vakken】Opbergdoos met 28 vakken, ideaal voor het bewaren van diamantstenen of andere kleine onderdelen. Classificeer de diamanten eenvoudig om alles te organiseren en veroorzaakt geen verwarring meer.
- 【5 soorten strassteentjes 】Goed voor een groot oppervlak met dezelfde kleur van de diamanten. Je kunt 1 stuk, 3 stuks, 4 stuks, 6 stuks of 9 diamanten tegelijk met de pen plakken, ideaal voor beginners en professionals.
- 【Eenvoudig in gebruik】Giet de benodigde diamanten in de plastic plaat en schud ze voorzichtig om de diamanten in een rij te verdelen. Leg de lijmlijm in de lijmstift, plak de diamant erin en plak hem op het canvas waar je maar wilt. Wordt geleverd met extra lijmreparatie-gelstickers, maak je diamantwerk zorgeloos verwijderen.
- 【Grappig cadeau】Doe-het-zelf diamond painting accessoire is praktisch voor beginners en amateurs. Kan ook worden gebruikt voor het maken van edelstenen, ringen en oorbellen. Het is een perfect cadeau voor je ouders, kinderen en vrienden.
€ 38,77
Uiterlijk 2 januari in huis
EAN:6780832927006