Beschrijving
De perfecte beveiliging voor jouw sleutels
- Sleutelkluis met 4-cijferige code
- Wandmontage materiaal meegeleverd
- Gemaakt van ABS en metaal, 100% shockproof
- Strak en neutraal design
- Ruime afmetingen voor opslag van meerdere sleutels (11,4cm bij 9,4cm)
- 100% Waterafstotend
Een volledig veilige kluis voor al je sleutels
De sleutelkluis die de perfecte bescherming biedt voor jouw sleutels. De kluis is volledig gemaakt van metaal, waardoor het bescherming biedt tegen verschillende klappen, zelfs van hamers of steen. Jouw sleutels zijn vanaf buiten volledig beschermd, waardoor jij zonder zorgen je sleutels kan opbergen.
Montage van het sleutelkastje
De montage gaat heel gemakkelijk, je krijgt zelfs het materiaal voor de montage meegeleverd. De sleutelkluis kan in principe op elke muur gemonteerd worden en zelfs in een schutting. Het monteren gaat via de volgende stappen:
- Teken de boorgaten op de plek waar je het sleutelkluisje wilt ophangen
- Boor de gaten op getekende plek in de muur
- Bevestig schroefpluggen in de geboorde gaten
- Schroef de sleutelkast vanaf de binnenkant vast in de geboorde gaten
In 4 simpele stappen heb je de sleutelkluis gemonteerd en is het sleutelkastje klaar voor gebruik.
Stel de code gemakkelijk in
De code is gemakkelijk in te stellen via een paar simpele stappen. De stappen zijn als volgt:
- Het sleutelkastje is de eerste keer te openen met de code 0-0-0-0. Voer deze code in en druk de hendel aan de linkerkant van de cijfercode omlaag
- Aan de binnenkant zit een reset knop die ja van A naar B moet zetten om een nieuwe code in te stellen. Zet de reset knop op B
- Stel nu de gewenste code in
- Wanneer je de code ingevuld hebt, zet je de reset knop terug van B naar A
Nu is de sleutelkluis te gebruiken met jouw ingestelde code. Als je twijfelt wat precies de reset knop is, in de productafbeeldingen staat een gemakkelijke aanduiding.
Veilig materiaal
Het RVS materiaal in combinatie met ABS behuizing zorgt ervoor dat de sleutelkluis weerbestendig is, beschermd wordt tegen roest en tegen klappen. Er zit zelfs een klepje voor de cijfercode, zodat ook dat gedeelte beschermd wordt tegen het weer. Jouw sleutels zijn hiermee beveiligd tegen alle externe omstandigheden, tegen inbraak en de weersomstandigheden.