Akyol - later word ik leraar slabbetje blauw - Leraar - leraren - docent - juf - meester

Beschrijving

Deze later word ik leraar slabbetje blauw is speciaal ontworpen voor leraren en heeft het thema leraar. Dit slabbetje heeft de kleur blauw en is gemaakt van microvezel. Laat je inspireren door de verschillende soorten stijlen op de slabbetjes!

Thema leraar
Een leraar is een persoon die les geeft aan studenten op een school, universiteit of andere onderwijsinstelling. Het doel van een leraar is om kennis en vaardigheden over te dragen aan de studenten en hen te helpen groeien en zich ontwikkelen. Leraars spelen een belangrijke rol in de vorming van jonge mensen en hebben vaak een blijvende impact op hun leven.

Kenmerken

  • Aantal stuks: 1
  • Gewicht: 180 gram
  • Materiaal: 100% Microvezel
  • Kleuren: Multicolor opdruk
  • Thema: Leraar
  • Voor: Leraren
  • Merk: Akyol
Slabbetjes
Slabbetjes zijn onmisbaar tijdens de eetmomenten van jonge kinderen. Ze beschermen de kleding tegen vlekken, knoeien en morsen, waardoor opruimen een stuk eenvoudiger wordt. Slabbetjes zijn verkrijgbaar in diverse materialen zoals katoen, siliconen of plastic en zijn vaak voorzien van handige sluitingen of opvangbakjes. Ze combineren comfort met functionaliteit en zijn ideaal voor zowel thuis als onderweg. Of je nu kiest voor een wasbaar exemplaar of een wegwerpvariant, een goed slabbetje maakt het verschil. Door de leuke prints en kleuren zijn ze bovendien een vrolijke toevoeging aan de maaltijd. Een must-have voor elke ouder met een jonge eter!

Over Akyol
Akyol is geregistreerd merk dat is opgericht in 2021, wij zijn gespecialiseerd in het ontwerpen en produceren van verschillende soorten sleutelhangers, kettingen, armbanden, mokken enzovoort. Al onze producten zijn met de grootst mogelijke zorg tot stand gekomen. Akyol verkoopt inmiddels al honderden producten met de beste kwaliteit en service die wij kunnen bieden.

dpp-jkbev7e8rs

€ 10,95
Uiterlijk 31 december in huis
EAN:8720992359697