< Terug

Saetti Pasjeshouder Luxe Mini Dunne Kleine Portemonnee Kaarthouder - Emerald Groen - Echt Leer

Saetti Pasjeshouder Luxe Mini Dunne Kleine Portemonnee Kaarthouder - Emerald Groen - Echt Leer

Beschrijving

De nieuwe Extra Dunne Mini Pasjeshouder Portemonnee van SAETTI.

Dit is de nieuwste collectie extra Dunne Mini Pasjeshouder Portemonnee van SAETTI! Gemaakt van 100% genuine leer van stevige kwaliteit. Deze pasjeshouder is minder dan 0.5cm dik! De meest dunne en minimalistische portemonnee pasjeshouder ooit. Hierdoor past de pasjeshouder gemakkelijk in je broekzak en handtas. Door de luxe leren kwaliteit en dubbel sterke naden is deze pasjeshouder extra luxe, zowel in uitstraling als in je hand. Je voelt direct het verschil vergeleken met een standaard kaarthouder of portemonnee. Deze lederen pasjeshouder is gemaakt voor zowel mannen, vrouwen en kinderen!

Over de luxe dunne pasjeshouder

  • Nooit meer zoeken naar pasjes
  • Meest dunne design ooit, minder dan 0.5cm dik!
  • Ruimte voor maarliefst 6 pasjes totaal, inclusief plek voor je muntgeld en briefgeld
  • 100% genuine leer
  • Luxe voering

Het meest dunne en minimalistische design van SAETTI – dun, luxe en veilig

Dit is SAETTI’s nieuwste collectie Dunne Pasjeshouders. Gemaakt van echt leer, dubbel sterk gestikt . Deze pasjeshouder zijn super dun, minder dan 0.5cm dik. Desondanks zijn ze beschermd door de RFID & NFC blokkerende technologie in de pasjeshouder. Hierdoor zijn al jouw pasjes beschermd tegen elektronisch zakkenrollen en het ongewenst uitlezen van jouw privacygevoelige data (skimmen). Deze pasjeshouders zijn designed met oog op gemak, hoogwaardige materialen en kwaliteit. Zo past deze kaarthouder gemakkelijk in je broekzak, binnenzak, in je tas en in je handtas. Met de speciaal gegraveerde logo aan de voorkant en de luxurieuze kwaliteit leer heb je een stevige maar luxe uitstraling.

Nieuwste collectie van SAETTI

De portemonnees en pasjeshouder van SAETTI zijn zorgvuldig designed met oog op detail, kwaliteit en sterke materialen. Alle portemonnees en pasjeshouder worden met de hand afgewerkt voor de hoogste kwaliteit beschikbaar. Hierdoor merk je het verschil met de vele andere goedkopere portemonnees op de markt. Hierdoor is de portemonnee extra dun en past het makkelijk in je broekzak, binnenzak of in je handtas. Alle portemonnees komen met onze speciaal designed pasjeshouder mechanisme. Alle pasjes worden sterk bij elkaar gehouden en op slot gezet in de houder met speciale beschermingsrubber en metaal. Hierdoor kunnen jouw pasjes nooit uit de portemonnee vallen en zijn ze stevig opgeborgen in de portemonnee.

Voordelen

  • Luxe pasjeshouder kaarthouder gemaakt van leer
  • Licht, dun en met luxe gevoel en uitstraling in je hand
  • Bescherming tegen slijtage, buiging en andere beschadigingen
  • Bescherming tegen diefstal van privacygevoelige data en skimmen
  • Klein, compact, en extreem licht
  • Afmeting: 11x8.5x0.5cm, 35 gram
  • Echt leder

Erkend luxe merk SAETTI

SAETTI is al jarenlang een erkend merk beschikbaar in heel Europa. Alle producten worden gemaakt van hoogwaardig leer, met de hand gecontroleerd en afgemaakt met attentie op detail, design en kwaliteit. Van portemonnees tot tassen en andere luxe lederwaren, met SAETTI krijg je altijd de verwachte hoge kwaliteit die je gewend bent. Je vindt meer informatie op de website, en ontvangt kwalitatief klantenservice en garantie die je nergens anders krijgt.

Inhoud bestelling

1x portemonnee met luxe verpakking, ideaal om als cadeau weg te geven, of voor jezelf

€ 15,95
Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
EAN:8719992063710