Healthypharm Cetirizine Tabletten 10st

Merk: HealthypharmEAN: 08714632078642
3 winkels vergeleken Laagste totaalprijs incl. verzendkosten Laagste prijs ooit: € 4,49 (februari 2026) Hoogste prijs ooit: € 10,70 (februari 2026) Prijzen bijgewerkt: september 2026

Allergische reacties zoals hooikoorts, aanhoudende neusklachten of een onrustige huid met hevige jeuk kunnen uw dagelijkse routine flink verstoren. Het constante gevoel van ongemak en vermoeidheid door tranende ogen of n…

Prijs € 8,44 Totaal incl. verzendkosten bij Drogist.nl
Bekijk bij winkel

Vergelijk aanbieders (3)

Bekijk bij winkel
Drogist.nlLaagste prijs 1 € 4,49 € 3,95 € 8,44 Bekijk bij winkel
DeOnlineDrogist.nl 1 werkdag € 4,49 € 3,95 € 8,44 Bekijk bij winkel
Vitadvice.nl 1-2 € 2,15 € 6,49 € 8,64 Bekijk bij winkel

Allergische reacties zoals hooikoorts, aanhoudende neusklachten of een onrustige huid met hevige jeuk kunnen uw dagelijkse routine flink verstoren. Het constante gevoel van ongemak en vermoeidheid door tranende ogen of niezen belemmert u in uw werk en vrije tijd. Healthypharm Cetirizine diHCl 10mg biedt de gerichte, betrouwbare ondersteuning die u nodig heeft om weer vrij te kunnen ademen en te genieten van uw dag. Het is een effectief anti-allergisch geneesmiddel dat helpt de rust in uw lichaam terug te brengen.Belangrijkste voordelenDoelgerichte verlichting: Helpt snel bij het verminderen van allergische oog- en neusklachten veroorzaakt door bijvoorbeeld pollen of huisstofmijt.Verzachting bij huidirritatie: Ondersteunt het herstel van de rustige huid bij aanhoudende huiduitslag (chronische netelroos) met hevige jeuk.Eenvoudige dagelijkse routine: Slechts één tablet per 24 uur is voor volwassenen voldoende om de symptomen effectief te beheersen.Geschikt voor het hele gezin: Kan veilig gebruikt worden door volwassenen en kinderen vanaf 6 jaar.Hoe het werktDe werkzame stof cetirizine dihydrochloride is een zogeheten tweedegeneratie antihistaminicum. Het blokkeert de werking van histamine, een lichaamseigen stof die vrijkomt bij een allergische reactie en verantwoordelijk is voor symptomen zoals jeuk, niezen en rode ogen. Door deze reactie te remmen, helpt Healthypharm Cetirizine diHCl de natuurlijke balans te herstellen, ondersteund door medische kennis en betrouwbaarheid.SamenstellingWerkzaam bestanddeelCetirizine dihydrochloride 10 mg per filmomhulde tabletIngrediëntenmicrokristallijne cellulose, LACTOSE monohydraat, macrogol 400, magnesiumstearaat, hypromellose (E464), colloïdaal watervrij silica, titaniumdioxide (E171)Gebruik & DoseringVolwassenen en adolescenten van 12 jaar en ouder:De aanbevolen dosering is eenmaal daags 10 mg (1 tablet).Gebruik bij kinderen van 6 tot 12 jaar:De aanbevolen dosering is tweemaal daags 5 mg (tweemaal daags een halve tablet).Aanwijzingen voor gebruik:Innemen met een ruime hoeveelheid water. Bij een matig-ernstige tot ernstige stoornis in de werking van de nieren: eenmaal daags een halve tablet (5 mg). Bij geen verbetering van de klacht na 3 dagen gebruik, raadpleeg uw arts. Let op de maximale dagdosering van 1 tablet per 24 uur. Lees voor gebruik de bijsluiter.Veiligheid & DisclaimerNiet gebruiken bij een ernstige stoornis in de werking van de nieren (ernstig nierfalen met een creatinineklaring onder 10 ml/min) of als u allergisch bent voor cetirizine dihydrochloride, hydroxyzine, piperazine-afgeleiden of een van de andere stoffen in dit geneesmiddel.Waarschuwingen:Dit geneesmiddel kan de reactiesnelheid verminderen; wees voorzichtig bij autorijden en het bedienen van machines. Zorg dat kinderen veilig spelen na inname. Overleg voor gebruik met een arts bij epilepsie, plasproblemen of een vergrote prostaat. Dit geneesmiddel beïnvloedt de uitslagen van allergietesten; staak het gebruik drie dagen vóór de test. Stop direct met het gebruik bij koorts, roodheid en puistjes en raadpleeg een arts. Vermijd gelijktijdig gebruik met alcohol.Bij zwangerschap en borstvoeding: Mag NIET gebruikt worden.Raadpleeg een huisarts bij benauwdheid, kortademigheid, zeer gezwollen ogen met gekleurd oogvocht, klachten aan slechts één neuskant, of wanneer de klachten na 2 weken (bijvoorbeeld bij een reactie op de eikenprocessierups) niet afnemen.ProductspecificatiesBrandHealthypharmWeight1.000 kgCategoriesHooikoorts

Prijsgeschiedenis