Leidapharm Kind Paracetamol Kauwtabletten 120mg 10st 10TB

Merk: LeidapharmEAN: 08712755210543
2 winkels vergeleken Laagste totaalprijs incl. verzendkosten Laagste prijs ooit: € 1,79 (februari 2026) Hoogste prijs ooit: € 6,04 (april 2026) Prijzen bijgewerkt: september 2026

Leidapharm Paracetamol Kinderen zijn kauwtabletten voor kinderen zijn geschikt voor kinderen tot 9 jaar. De tabletten zijn te gebruiken bij klachten als hoofdpijn, koorts, pijn bij griep, pijn bij verkoudheid, koorts en…

Prijs € 5,73 Totaal incl. verzendkosten bij DeOnlineDrogist.nl
Bekijk bij winkel

Vergelijk aanbieders (2)

Bekijk bij winkel
DeOnlineDrogist.nlLaagste prijs 1 werkdag € 1,78 € 3,95 € 5,73 Bekijk bij winkel
Drogist.nl 1 € 1,79 € 3,95 € 5,74 Bekijk bij winkel

Leidapharm Paracetamol Kinderen zijn kauwtabletten voor kinderen zijn geschikt voor kinderen tot 9 jaar. De tabletten zijn te gebruiken bij klachten als hoofdpijn, koorts, pijn bij griep, pijn bij verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn. De werkzame stof (paracetamol) werkt pijnstillend en koortsverlagend. De kauwtabletten zijn in een hygiënische doordrukstripverpakking verpakt. DoseringKinderen van 3-12 maanden (5,5-10kg): een halve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag. Kinderen van 1-2 jaar (10-12,5 kg): één kauwtablet 4 tot 6 maal per dag. Kinderen van 2-4 jaar (12,5-17kg): één tot anderhalve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag. Kinderen van 4-6 jaar (17-22kg): anderhalve kauwtablet 4 tot 6 maal per dag. Kinderen van 6-9 jaar: twee kauwtabletten 4 tot 6 maal per dag. Waarschuwingen Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol. Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter.

Prijsgeschiedenis