Leidapharm Paracetamol 500mg 20st 20TB
Leidapharm Paracetamol 500mg RVG 21748=52239 AV Leidapharm Paracetamol 500 mg, tabletten Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wor…
Vergelijk aanbieders (4)
| Bekijk bij winkel | ||||
|---|---|---|---|---|
| Drogist.nlLaagste prijs 1 | € 0,69 | € 3,95 | € 4,64 | Bekijk bij winkel |
| DeOnlineDrogist.nl 1 werkdag | € 0,69 | € 3,95 | € 4,64 | Bekijk bij winkel |
| Bol.com Partner | € 5,85 | Gratis | € 5,85 | Bekijk bij winkel |
| Vitadvice.nl 1-2 | € 0,89 | € 6,49 | € 7,38 | Bekijk bij winkel |
Leidapharm Paracetamol 500mg RVG 21748=52239 AV Leidapharm Paracetamol 500 mg, tabletten Leidapharm Paracetamol 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Waarvoor wordt dit middel gebruikt Leidapharm Paracetamol 500 mg wordt gebruikt bij: - hoofdpijn - koorts en pijn bij griep en verkoudheid - koorts en pijn na vaccinatie - kiespijn - zenuwpijn - spit - spierpijn - menstruatiepijn Niet gebruiken bij Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel Extra voorzichtig bij Waarschuwing: #Het is belangrijk om niet te veel te gebruiken, want dan kan dit geneesmiddel lever- en nierklachten geven. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen. #Vermijd langdurig gebruik bij hoofdpijn, dit kan hoofdpijn veroorzaken. #Niet gebruiken bij slechte nier- of leverfunctie zonder overleg met een arts. #Bij pijn niet langer dan 5 dagen gebruiken of bij koorts niet langer dan 3 dagen gebruiken zonder overleg met een arts. #Bij kinderen jonger dan 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken zonder overleg met en arts. Inname bij zwangerschap en borstvoeding Bij zwangerschap: Mag gebruikt worden Bij borstvoeding: Mag gebruikt worden Overige informatie Raadpleeg huisarts: #Mensen die al langer dan vijf dagen paracetamol nodig hebben voor pijnklachten. #Mensen die meer dan 15 dagen per maand pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Niet gebruiken bij: #Niet tegelijk bepaalde andere medicijnen gebruiken, zie bijsluiter. #Gebruik niet meer dan 2 gram (4 tabletten) paracetamol per 24 uur bij overmatig alcoholgebruik. #Gebruik tijdens zwangerschap en borstvoeding zo kort mogelijk en in de laagste effectieve dosering. #Paracetamol kan de testresultaten van verschillende laboratoriumtesten beïnvloeden Gebruiken bij: Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn. Werkzame bestanddelen Een tablet bevat 500 mg paracetamol. Hulpstoffen maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en magnesiumstearaat. Dosering De aanbevolen dosering is: Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag. Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag. Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag. Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag. Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag. De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende leeftijdscategorie. Maximale dosering 1,5-6 tabletten per 24 uur, afhankelijk leeftijd Aanwijzingen voor gebruik De tabletten moeten met een ruime hoeveelheid water (half glas) ingenomen worden. Lees voor gebruik de bijsluiter. Lees voor gebruik de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering. Verantwoordelijk voor het in de handel brengen Leidapharm BV, Archimedesweg 2, 2333 CN Leiden, Nederland
Geen specificaties beschikbaar.



