Reactine Cetirizine 10mg Tabletten 21st 21TB

Merk: ReactineEAN: 03574661220482
3 winkels vergeleken Laagste totaalprijs incl. verzendkosten Laagste prijs ooit: € 14,49 (februari 2026) Hoogste prijs ooit: € 19,53 (februari 2026) Prijzen bijgewerkt: september 2026

Allergische reacties zoals hooikoorts of onverklaarbare huiduitslag kunnen uw dagelijkse bezigheden flink belemmeren. De constante irritatie van branderige ogen, een loopneus of hevige jeuk vraagt veel van uw energie en…

Prijs € 18,44 Totaal incl. verzendkosten bij Drogist.nl
Bekijk bij winkel

Vergelijk aanbieders (3)

Bekijk bij winkel
Drogist.nlLaagste prijs 1 € 14,49 € 3,95 € 18,44 Bekijk bij winkel
DeOnlineDrogist.nl 1 werkdag € 14,49 € 3,95 € 18,44 Bekijk bij winkel
Vitadvice.nlNiet op voorraad 1-2 € 13,04 € 6,49 € 19,53 Bekijk bij winkel

Allergische reacties zoals hooikoorts of onverklaarbare huiduitslag kunnen uw dagelijkse bezigheden flink belemmeren. De constante irritatie van branderige ogen, een loopneus of hevige jeuk vraagt veel van uw energie en concentratie, waardoor u niet optimaal van de dag kunt genieten. Reactine Anti-histamine biedt ondersteuning bij deze ongemakken, zodat u met meer comfort en rust uw dagelijkse routine kunt vervolgen, ondersteund door de expertise van VitAdvice.Verlicht effectief neus- en oogklachten die voortkomen uit seizoensgebonden allergieën zoals hooikoorts.Draagt bij aan de vermindering van aanhoudende huiduitslag en galbulten, waardoor de huid tot rust kan komen.Eenvoudige dosering met slechts één tablet per dag voor volwassenen, wat zorgt voor optimaal gebruiksgemak.Ondersteunt het welzijn van het hele gezin, met aangepaste doseringen voor kinderen vanaf 6 jaar.Hoe het werktReactine bevat de werkzame stof cetirizinedihydrochloride, een anti-allergisch geneesmiddel dat bekend staat als een antihistaminicum. Wanneer u in contact komt met stoffen waar u allergisch voor bent, maakt uw lichaam histamine aan, wat de bekende klachten veroorzaakt. Dit middel helpt de werking van histamine te blokkeren, waardoor de symptomen van allergische rhinitis en urticaria worden verzacht. Het is een wetenschappelijk onderbouwde methode om de reactie van uw lichaam op allergenen beheersbaar te houden.SamenstellingWerkzaam bestanddeel10 mg cetirizinedihydrochloride per filmomhulde tabletAantal tabletten21.00 TablettenRVG nummer29446Gewicht1.000 kgIngrediëntenMicrokristallijn cellulose, LACTOSE, macrogol 400, magnesiumstearaat, hypromellose (E464), colloïdaal siliciumdioxide, titaandioxide (E171).Gebruik & DoseringInnemen met ruime hoeveelheid water. Bij een matig-ernstige tot ernstige stoornis in de werking van de nieren: 1 maal per dag een halve tablet. Bij geen verbetering van de klacht na 3 dagen gebruik, raadpleeg arts. Volwassenen en adolescenten van 12 jaar en ouder: éénmaal daags 10 mg (éénmaal daags 1 tablet). Kinderen van 6 tot 12 jaar: tweemaal daags 5 mg (tweemaal daags een halve tablet). Patiënten met matig-ernstige tot ernstige stoornissen in de werking van de nieren wordt aangeraden om éénmaal daags 5 mg te gebruiken. Maximale dosering: 0,5-1 tablet per 24 uur.Veiligheid & DisclaimerNiet gebruiken bij een ernstige stoornis in de werking van de nieren (creatinineklaring onder 10 ml/min), allergie voor cetirizinedihydrochloride of hulpstoffen, of bij erfelijke galactose intolerantie. Dit geneesmiddel kan de reactiesnelheid verminderen; wees voorzichtig bij autorijden. Mag NIET gebruikt worden bij zwangerschap of borstvoeding. Overleg met een arts bij epilepsie of prostaatproblemen. Stop gebruik 3 dagen voor een allergietest. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Prijsgeschiedenis